Tømrermesterne Søby & Broeng AS er en håndverksbedrift med per dags dato 19 faste ansatte. Vi setter kvalitet og faglig kompetanse høyt og har på nåværende tidspunkt 4 ansatte med mesterbrev utdanning, 2 ansatt med takstmann utdanning og 1 interiørarkitekt.


Vi tar på oss oppdrag med hovedfokus på nybygg, tilbygg, rehabilitering, kjøkken, betongarbeider, fornyelse/renovering av bad og plassbyggde innredninger.

På Vøyenenga i Bærum har vi eget møbelverksted med to møbelsnekkere. Her plassbygges alle møbler og innredninger etter ønske og behov.


Vi utfører i all hovedsak oppdrag som hovedentreprenør/totalleverandør hvor vi har faste samarbeidspartnere innenfor el-arbeider, rør-arbeider, flis/murarbeider, male/overflate behandling, grunnarbeider/graver.

Bedriften har tilholdssted og kontorer ved Grini Næringspark i Bærum.
Vi utfører oppdrag i Oslo, Asker & Bærum, men har ved flere tilfeller utført oppdrag i andre deler av landet.

 

Vi liker utfordringer, så hvis du har et spennende prosjekt på gang, stort eller lite, ikke nøl med å ta kontakt så avtaler vi en uforpliktende befaring!

OM OSS

ANSATTE

mann.png
Stian Broeng
Daglig leder og skadetakst
broeng@tmsb.no
T: 938 25 101
mann.png
Jo Søby
Prosjektleder, kontor/regnskap
soby@tmsb.no
T: 976 79 742
mann.png
mann.png
kvinne.png
mann.png
mann.png
Olve Skogli
Prosjektleder
olve@tmsb.no
T: 993 19 981
Yulian Pashov
Driftsleder Møbelsnekkeri
yulian@tmsb.no
T: 968 22 499
Christoffer H. Øye
Driftsleder prosjekt 
christoffer@tmsb.no
T: 419 03 670
Rolf Anders Stranna
Prosjektleder
rolf@tmsb.no
T: 971 23 227
Charlotte Biseth
Interiørarkitekt, kontor/regnskap
charlotte@tmsb.no
T: 988 98 131